Copa Del Rey: Silpno Vėjo Finalas

Anonim

Iš pradžių atrodė, kad vėjas neįveiks: startas buvo atidėtas. Tačiau tada iš pietvakarių per Palmos įlanką dvelkė lengvas vėjelis ir buvo pradėtos paskutinės varžybos. Tik vėl atšauktas ir galiausiai po valandos. Buvo nuspręsta „Copdel Rey“nugalėtojai.

Didelėje „IMS 500“klasėje „CaixGaliciden“laimėjo trokštamą „Copdel Rey“. Trečią kartą iš eilės. Ispanijos Vincente Tirado „Caixa“šiuo metu yra 58 pėdų lenktynių jachta iš „Grand Soleil“laivų statyklos. Kaip ir daugelis ispaniškų „serijinių laivų“, jis yra oficialiame sąraše su santrumpa „R“. Taigi santrumpa reiškia ne ką kita, o „Race“. Laivų statyklos lenktynininkai de facto yra vienkartiniai. Kiekvienoje iš dviejų didelių klasių „Grand Soleil“„Race“konstrukcijos iškovojo sidabrą.

Vidutinėje klasėje „IMS 600“laimėjo šveicarų Francko Noelio „Near Miss“. Ją vairavo olimpinis aukso medalininkas Thierry Pepponet (Prancūzija). Markas Wieseris iš Olchingo užima jau vienuoliktą vietą. Šiais metais jis nuplaukė „Bavari42 Match“- jauniausią kreiserio / lenktynininko linijos palikuonį iš Giebelstadt laivų statyklos. Pernai jis vairavo „Bavari38“rungtynes, kurių regatos turėjo atsisakyti. Galiniame lauke išplaukė dar du bavarai

Mažojoje „IMS 670“klasėje būtent naujieji „Dufour 34“užėmė pirmąją vietą. Nugalėjo dar viena ispanų valtis „Quum Communication“.