„Trofeo Princesa Sofia“: Lėta Pradžia

Anonim

Dauguma klasių visiškai neplaukė. Kita vertus, buvo įdomių rezultatų tiems, kurie buvo kelyje. Pavyzdžiui, buvęs jaunimo pasaulio čempionas Wiebke Schröder finišo liniją nuplaukė trečias (iš 36) naujojoje olimpinėje moterų klasėje „Laser Radial“, o ekipažas aplinkui Phillippą Ockerį im Dracheną liko penktas ir taip tapo pirmąja Vokietijos komanda.

Iškart po to vairininko Uli Liboro drakone vadovaujama Šveicarijos komanda kirto finišo liniją. Galų gale, „Libor“buvo Vokietijos FD vicečempionas, 1968 m. Iškovojo sidabro medalį ir laimėjo pasaulio čempioną ketvirtadaliu. Su savo lankininkais Gunnaru Bahru iš Berlyno (sidabro medalio laimėtojas „Soling 2000“varžybose) ir Janu Schoepe iš Kukshaveno, kaip ir Bahru, baseino, iš kurio Jochenas Schümannas traukė ekipažus, nariu, jis nusileido šeštoje vietoje. Ekipažas su Matti Paschenu, Ingo Borkowskiu ir vairininku Marcu Pickeliu nepasirodė pirmųjų lenktynių starte ir gavo DNC („nekonkuravo“). Valtis, vairuojamas Markuso Wieserio iš Olchingo, užėmė 31 vietą (iš 42).

„Yngling“komandoje sėkmingai ekipažas aplink Berlyno Ulrike'ą Schümanną užėmė aštuntą vietą - tačiau iš tik dvylikos dalyvių. Jiems teko užkirsti kelią aukso medalio laimėtojams iš Atėnų, kurie ten išplaukė su kapitonu Shirley Robertsonu. Sarah Ayton, Annie Lush ir spontaniškai įšokę į „Volvo Ocean Race“kapitoną LisMacDonald tęsia Robertsono projektą kaip korpuso įgulą. Antroje vietoje liko moterys anglės Dom Lindsey, DianShanks ir Fleur Oswald.